Projektant wnętrz Wrocław – poznaj nas bliżej!

Myślisz o remoncie? A może kupiłeś mieszkanie z rynku pierwotnego, w którym, póki co każda ściana wygląda tak samo i nie masz pomysłu na to, jak ją zaaranżować? W każdej z tych sytuacji potrzebny będzie Ci dobry projektant wnętrz z Wrocławia.

Monana Studio to miejsce, w którym otrzymasz gotowy projekt mieszkania lub domu dostosowany do Twoich potrzeb i wizji. Nasi wrocławscy dekoratorzy wnętrz pomogą Ci przejść etap remontu bezstresowo i przyjemnie. 

Wychodzimy z założenia, że przed realizacją zadania warto się poznać, stąd też zachęcamy każdego z Was do zapoznania się z informacjami o nas. Po przeczytaniu opisu zapraszamy do kontaktu – my również chcielibyśmy dowiedzieć się nieco więcej o naszych klientach!


Monika Kamińska Architekst Wnętrz we Wrocławiu

Monika Kamińska

ARCHITEKT WNĘTRZ

Od dziecka fascynowało mnie budowanie z klocków LEGO, nieustannie zmieniałam aranżację w swoim małym dziecięcym pokoiku. Uwielbiałam układanie, przekładanie i sprawdzanie, na której półce dana zabawka będzie się prezentowała najlepiej. Zawsze z kredką w ręce, ciekawa różnych tekstur i faktur coraz bardziej zagłębiałam się w sztukę.

Dzięki tej niekończącej się fascynacji i miłości do designu ukończyłam studia na wydziale Architektury Wnętrz wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Doświadczenie zdobywałam w wielu renomowanych biurach projektowych, co pozwoliło mi dojrzeć jako projektant wnętrz i założyć własną pracownię MONANA STUDIO. Jeśli szukasz doświadczonego architekta wnętrz z Wrocławia, to koniecznie musimy poznać się bliżej – pozwól pomóc sobie zaaranżować mieszkanie marzeń, w którym wyrazisz swój unikalny styl. Właśnie w tym, jako wrocławski dekorator wnętrz domów i mieszkań pragnę Ci pomóc.

Projektowanie wnętrz to moja pasja. Wierzę, że człowiek szczęśliwy to człowiek żyjący w pełnej harmonii ze sobą i otoczeniem. Dlatego moją misją jest tworzenie wnętrz, które uprzyjemnią Ci codzienne funkcjonowanie.

To, że jestem projektantem wnętrz z Wrocławia już wiesz – w tym miejscu jeszcze chciała dodać parę dodatkowych rzeczy :). Prywatnie miłośniczka mody. Lubię kiedy rzeczy, którymi się otaczam odzwierciedlają moją osobowość i dają radość, cenię sobie uważność i dbałość o każdy detal – nie inaczej jest w przypadku projektowania wnętrz.

Karol Kamiński

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Monana Studio to nie tylko aranżacja wnętrz i ich wizualizacja. Kompleksowe projekty wnętrzarskie to czasochłonny i wymagający proces, na który wchodzi wiele składowych, których często nie widzimy oglądając z zachwytem pierwsze ujęcia swojego wymarzonego mieszkania.

Karol odpowiedzialny jest za zebranie projektu w całość. Jego zadaniem jest pilnowanie terminów, budżetu i koordynowanie prac projektowych tak by wszystko, co trafia do Was było na najwyższym poziomie.

Prywatnie miłośnik dobrej muzyki. Uwielbia podróżować, z czego czerpie wiele inspiracji i motywacji do pracy oraz samodoskonalenia.

Karol Kamiński - Projektant Wnętrz Wrocław

WROCŁAWSCY PROJEKTANCI I DEKORATORZY WNĘTRZ Z PASJI

Czym powinien wyróżniać się dobry projektant wnętrz? Uważamy, że najważniejsze jest to, aby zawód ten wykonywać z pasją – i tak właśnie jest w naszym wypadku. Projektowanie przestrzeni mieszkalnych jest nie tylko naszym zajęciem zawodowym, ale również hobby, któremu oddajemy się w całości.

Takie podejście do pracy sprawia, że nasze wrocławskie projekty wnętrz, a także te z innych części Polski są dopracowane na 100%. W czasie pracy przykładamy ogromną wagę do tego, aby całość się spinała i współgrała ze sobą, mając jednocześnie na uwadze wizję naszych klientów. Projektując mieszkanie czy dom, kierujemy się tym, aby przestrzeń mieszkalna była przytulna, sprzyjała relaksowi i zapewniała dobre samopoczucie każdego dnia.

Nasza filozofia pozwoliła nam wykonać niezliczoną ilość projektów, z których do dziś zadowoleni są nasi klienci. Chcesz być jednym z nich? W takim razie nie czekaj – odezwij się do nas już dziś! My, jako dekoratorzy wnętrz z Wrocławia możemy zapewnić, że poświęcimy Ci tyle uwagi, ile będziesz potrzebować i jesteśmy przekonani, że razem stworzymy coś niezwykłego!

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ MIESZKALNYCH – PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH

Nasze projekty i aranżacje zawsze są dopasowane do aktualnych potrzeb klienta. Jeżeli masz pomysł, ale nie umiesz go przelać na papier, jesteśmy odpowiednim zespołem dla Ciebie. Wiemy, jak łączyć poszczególne elementy wyposażenia tak, aby cały design był spójny, a w środku panowała harmonia. 

Od wielu lat jesteśmy nauczeni, że chcąc uzyskać piękny efekt, musimy zwracać uwagę na najmniejsze detale. I tego możesz się spodziewać, podejmując współpracę z naszym biurem projektowym – zdajemy sobie sprawę, że piękno wcale nie musi oznaczać odważnych kolorów i przepychu. Często objawia się ono minimalizmem, najdrobniejszymi szczegółami jak unikalne słoje drewna na panelach podłogowych czy połysk mebli. Przygotowując projekt wnętrza mieszkalnego, zadbamy o wszystko – wszystko po to, aby żyło Ci się lepiej! 

PROJEKTANT WNĘTRZ – WROCŁAW, KATOWICE I ONLINE

Monana Studio to wrocławskie biuro projektowania wnętrz, stąd też, jako projektanci najwięcej projektów realizujemy właśnie we Wrocławiu. Jesteśmy jednak bardzo elastycznym zespołem – obecni jesteśmy również na Śląsku, a konkretnie w Katowicach, a także w pobliskich miejscowościach. 

Naszą misją jest jednak tworzyć unikalne projekty wnętrz dla klientów z całej Polski, stąd też oferujemy również współpracę przez Internet

Dobry projektant wnętrz z Wrocławia czy innego miasta powinien być dopasowany do wymagań każdego klienta i podążać za najnowocześniejszymi rozwiązaniami – na to pozwalają nam projekty wnętrz online. Dlatego też nie przejmuj się tym, że na stronie widzisz napis „architekt wnętrz Wrocław” i podobne – możesz być z drugiego końca kraju – w niczym nam to nie przeszkadza. Umówmy się na rozmowę, ustalmy szczegóły i stwórzmy wymarzony projekt Twojego domu lub mieszkania – całkowicie przez Internet, bez wychodzenia z domu. Tak jest wygodnie, prawda?

pokaż więcej ⯆