Sample of All FAQs (Helpie FAQ)

Najczęściej zadawane pytania

 • Co w sytuacji, gdy pierwsza wersja projektu się nie spodoba? Czy można nanosić jakieś poprawki?

  Tak, można nanosić poprawki do projektu. Staramy się dużo rozmawiać z klientem na temat jego wytycznych i oczekiwaniach przed rozpoczęciem projektu, co sprawia, że większość naszych pierwszych koncepcji jest trafiona od razu albo są potrzebne niewielkie zmiany w postaci podmiany lampy/krzesła czy drobnej korekty odcienia użytego koloru.

 • Czy projektowanie wnętrz odbywa się na podstawie rzutów od architekta, czy samodzielnie przeprowadzonej inwentaryzacji?

  Jeśli jest możliwość to zdecydowanie dążymy do tego by zwymiarować mieszkanie/dom, w celu zminimalizowania ryzka błędów wymiarowych. Natomiast, gdy termin oddania jest daleki i budynek fizycznie nie jest wybudowany, to bazujemy na wymiarach od architekta/dewelopera, a samodzielnego wymiarowania dokonujemy np. przed etapem rysunków technicznych.

 • Czy Monana Studio podejmuje się również projektów dla klientów poza granicami kraju?

  Tak, tylko w takich przypadkach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami jeśli np. potrzebna by była inwentaryzacja.

 • Jak długo trwa praca nad projektem, czyli proces projektowania wnętrz wraz z realizacją?

  Czas pracy nad projektem różni się w zależności od metrażu i ilości pomieszczeń – standardowo ok. 1,5-2 miesiące, w przypadku domów ok. 3 miesiące lub więcej.

 • Dlaczego warto zdecydować się na projktowanie wnętrz z Monaną Studio?

  Wyróżnia nas przede wszystkim szczegółowe podejście do organizacji przestrzeni i przechowywania, a oprócz tego również dbałość o detale i elastyczność.

 • Ile kosztuje projektowanie wnętrz?

  Koszt projektu zależy od wielu czynników, z tego względu dokonujemy wyceny po zapoznaniu się z danym tematem, rzutem mieszkania/domu, stylistyką itp.

 • Czy Monana Studio specjalizuje się w projektowaniu wnętrz wyłącznie w konkretnym stylu?

  Specjalizujemy się głównie we wnętrzach nowoczesnych oraz modern classic, natomiast nasze umiejętności pozwalają stworzyć doskonale dopracowany projekt niezależnie od wybranego stylu i preferencji klienta. W portfolio nie znajdują się wszystkie nasze realizacje, dlatego jeśli chciałbyś zyskać przestrzeń zaaranżowaną w zupełnie innym stylu – opowiedz nam o tym. Projektujemy wnętrza zawsze spójne z wyobrażeniem klienta.

 • Kiedy najlepiej jest zdecydować się na projektowanie wnętrza?

  Poszukiwania projektanta najlepiej zacząć ok. 4-6 miesięcy przed terminem, w którym chcielibyśmy już zacząć wdrażać jego założenia w życie. W przypadku domów oraz dużych metraży trzeba to zrobić z jeszcze większym wyprzedzeniem i przed poprowadzeniem wszelkich instalacji – by na wczesnym etapie móc jeszcze wszystko zaplanować.

 • Czy po wykonaniu projektu możliwe jest umówienie się na konsultację i wsparcie w czasie trwania prac remontowych?

  Tak, nie zostawiamy klienta z samym projektem – odbieramy telefony od wykonawców/klientów jeśli w trakcie realizacji pojawią się jakieś nieścisłości/pytania. Zależy nam na tym, aby projekt powstał dokładnie tak, jak został przedstawiony na wizualizacjach. Oczywiście nie należy tego nadużywać, jeśli ktoś nie czuje się na siłach, by nadzorować swój własny remont, zawsze może poprosić nas o wsparcie również w tym zakresie.

 • Simple FAQ - 2

  Simple FAQ Content – 2

 • Your First FAQ Question

  Your relevent FAQ answer.

 • Simple FAQ

  Simple FAQ Content